Vietcong2
   >> Americká kampaň
1. Bordel
Bordel Rainbow house se stal oblíbeným podnikem mnoha vojáků v Hue. Kapitán Daniel Boone tam dorazil v předvečer oslavy svátku Tet.


2. Štáb MACV
Komplex MACV v Hue slouží jako armádní štáb pro celou oblast. Kapitán Boone se tu má setkat s plukovníkem Lewisem. Je ráno před oslavou Tetu.


3. Oslava Tetu
Dnes večer se slaví svátek Tet. Starosta města pozval všechny spojenecké důstojníky na recepci v budově radnice. Kapitán Daniel Boone zde doprovází reportéra Jimmyho Davise. Odjíždějí ze štábu MACV, aby na večerní oslavu dorazili včas.


4. Tetská ofenziva
Mírmilovná oslava svátku Tet se proměnila v chaos, když nepřítel zaútočil. Kapitán Boone zůstal v bezvědomí v horním patře radnice poté, co budovu zasáhla střela z RPG. Až se probere, bude muset chránit Davise a rychle zmizet do bezpečí!


5. Obrana štábu MACV
Město Hue bylo napadeno nepřítelem. Kapitán Boone na poslední chvíli uprchl z radnice v růžovém cadillacu s Rigleym a Davisem. Musí se dostat do štábu MACV, ale ulice jsou plné bojovníku Vietkongu.


6. Ulice u mostu
Prvním úkolem na jižním břehu Voňavé řeky je zajištění mostu. Tým MACV vedený kapitánem Boonem postupuje zastavěnou oblastí směrem k jižní části mostu. Jednotka námořní pěchoty s tankem je v pohotovosti.


7. Poslední most v Hue
Kapitán Boone míří se svým týmem obsadit poslední most v Hue. Během postupu dostali zprávu o jednotce mariňáků obklíčené v docích. Zkusí jim pomoci, ale hlavní prioritou zůstává most.


8. Zachraňte kapitána Soata
Kapitán Boone má se svým týmem za úkol najít zástupce velitele rozvědky jihovietnamské armády, kapitána Soata, který je několik dní nezvěstný. Jeho dům je v ulici kousek od radnice.


9. Dobývání města
Jednotka MACV vedená kapitánem Boonem míří na pomoc skupině mariňáků, která uvízla uprostřed města. Pomozte jim vydržet, než přijedou posily, a pak s nimi postupujte dál do města.


10. Katedrála
Tým MACV vedený kapitánem Boonem byl vyslán osvobodit katedrálu - nebo spíš zachránit kněze, které prý zajali bojovníci Vietkongu. Jakmile jednotka dorazila na místo, začala postupovat skrz hřbitov a zahradu k hlavní budově.


11. Kanál
Kapitán Boone nastoupí se svým týmem na loď na jižním břehu Voňavé řeky v Hue. Spolu s dalšími loděmi poplují po řece a okolních kanálech k citadele, aby dorazili k velitelství jihovietnamské armády v severovýchodním výběžku. Je to jediné místo na severním břehu, které odolalo severovietnamskému útoku. Budou odsud řízeny operace na osvobození citadely.


12. Citadela
Postup skrz parky a valy v dolní části areálu citadely. Kapitán Boone se svou jedntkou MACV musí pomoci jihovietnamským mariňákům. Postupují pomalu, bojují o každý metr, aby nakonec obsadili most a pronikli hlouběji do citadely.


13. Palác
Jednotka Hoc Bao doprovázená čerstvě čerstvě povýšeným majorem Boonem, který slouží coby styčný důstojník mezi Američany a Vietnamci, vstoupila na území paláce, kde se musí probít skrz bránu do hlavní budovy. Musíte palác obsadit opatrně, abyste starou památku příliš nepoškodili.