Vietcong2
   >> Soutěž s VC-total.de

Soutěž skončila !!!


Vietcong Total slaví 200 000 návštěv. Proto pro Vás uspořádal velkou soutěž, které se můžete zúčastnit. Soutěž je rozdělena do dvou částí: bannerová soutěž a soutěž zahrnující otázky o vietnamské válce.

Bannerová soutěž:

Bannery Vietcong Total jsou umístěny na hodně webech, ale nyní jsou již zastaralé a potřebují nové. Proto se rozhodli, že uspořádají soutěž, ve které máte vytvořit bannery pro web www.vc-total.de. Velikost bannerů musí být 468x60 a 88x31 a formáty by by měly být *.gif nebo *.jpg. Co můžete vyhrát? Tři nejlepší z Vás získají origináku Vietcong 2.

Zde jsou staré bannery:Otázková soutěž:

Jednoduše odpovězte na následujících devět otázek o vietnamské válce. Pokud více účastníků soutěže odpoví na všechny otázky správně, o výherci rozhodne los. Jinak počet správných odpovědí samoržejmě rozhoduje.

Otázky:

1. Do kolika fází se dělí vietnamská válka?
2. Kdy vietnamská válka začala?
3. Co přesně je Tet ofensíva a kdy proběhla?
4. Kdy se začalo jednat o Pařížské mírové smlouvě?
5. Který jed byl použit pro vietcongské kryty v džungli?
6. Kolik vojáků z US armády bylo zabito nebo pohřešováno v této válce?
7. Který US torpédoborec byl napadený roku 1964 v zálivu Tonking severními vietnamskými silami?
8. Jak se dnes jmenuje metropole Saigon?
9. Vietcong byla organizace. Jaké je kompletní jméno Vietcongu?


Můžete vyhrát skvělé ceny. První umístěný získá soundsystem i-Tringue 3600 od firmy Creative s designem Vietcongu 2A druhý umístěný získá skvělá sluchátka HN - 700 také s designem Vietcongu 2Pošlete Vaše bannery nebo odpovědi emailem s předmětem "Bannercontest" nebo "Questions" na mail gewinnspiel@vc-total.de.

DULEŽITÉ: Prosím nezapomeňte uvést Vaši adresu, jinak bychom Vám případně nemohli poslat ceny. Můžete se zúčastnit pouze jedné z těchto soutěží!!!

Datum uzávěrky je 24.prosince 2005 v 24:00. Zveřejnění výsledků je 26.prosince 2005. Ceny jsou od Take2 / 2K Games.
Rozhodnutí o výhrách je difinitivní.

Příjemnou zábavu při vytváření bannerů nabo odpovídaní na otázky Vám přeje selý tým Vietcong TotalSoutěž v anglickém nebo německém znění