Vietcong2
   >> Tipy & Triky

NVA - kam se schovat s vlajkou #2

Toto místo se může využít jako schovávačka s vlajkou (obr.2), ale i jako perfektní obranné stanoviště, s krásným výhledem, kde může kulomet lehce bránit vlajku... Dostupnost je obtížnejší, ale podle screenů to snad zvládnete :o)


Screen 1 & 2:
     

Screen 3 & 4:
     


Trik a screeny by: Krveziznivec Cz
NVA - kam se schovat s vlajkou

Toto místo bude sloužit nejlépe jako úkryt s vlajkou (velmi špatný výhled, US Army se do této části mapy dostavají zřidka). Dostupnost tohoto místa je snadná, podle screenů níže.


Screen 1 & 2:
     

Screen 3 & 4:
     


Trik a screeny by: Krveziznivec Cz
Bridge – Zeď

Způsob jakým se dostat za zeď a schovat se před nepřáteli je velmi jednoduchý. Dva sudy, které jsou nedaleko od zdi, přesuňte ke zdi a dejte je do takové pozice jaká je na screnshotech. Vyžaduje to velkou trpělivost a může se také stát, že sudy vybouchnou. Nakonec nezbývá nic jiného než přelézt po sudech přes zeď do míst, kam vkročilo jen pár hráčů Vietcongu 2 :o)


Screen 1 & 2:
     

Screen 3 & 4:
     


Trik a screeny by: Yamaharider
NVA Base – Hradby #3

Trik jak se dostat v mapě NVA Base na hradby s parádním výhledem. Vylezte na ostrůvek za "myšinou" a potom jděte po zdi a skočte na římsu. Screeny ukazují jaký výhled budete potom mít.


Screen 1 & 2:
     

Screen 3 & 4:
     


Trik a screeny by: Veteran ´74
Jak se dostat v Checkpointu za ostnatý drát

Trik jak se dostat v mapě checkpoint za zátarasy, které jsou za kontrolním stanovištěm US. Screeny 1 a 2 ukazují, jak se dostat k inkriminovanému místu. Až dojdete k zátarasu (screen 3) stiskněte levý control pro leh a zátaras podplazte (screen 4). A nyní se už můžete volně pohybovat (screen 5 a 6).


Screen 1 & 2:
     

Screen 3 & 4:
     

Screen 5 & 6:
     


Trik a screeny by: Kovařík Pavel
NVA Base – Ostrůvek

Jak se dostat na „ostrůvek“ (screen1) u VC vlajky? Stejně jako ve VC1. Dojděte až na sloupu, který je nad „Z“. Stoupněte si na místo, kde se rozšiřuje (screen2) a skočte nad malý výběžek před vámi – použijte sprint. (screen3). Nyní se natočte na „rožek“ (screen4) a vyskočte. Nyní jste nahoře (screen5), odkud máte parádní výhled (screen6).


Screen 1 & 2:
     

Screen 3 & 4:
     

Screen 5 & 6:
     

Trik a screeny by: cross
NVA Base – Kopeček u „Sniperské věže“

Tento „trik“ je velice jednoduchý. Nasměrujte se na onen kopeček (screen1), rozběhněte se – použijte sprint, vyskočte na plošku mezi dvěma hranami a vyběhněte nahoru (screen2). Teď by jste již na něm měli být (screen3). Je tam výhled zejména před VC vlajku a tzv. „Z“ (screen4).


Screen 1 & 2:
     

Screen 3 & 4:
     

Trik a screeny by: cross
NVA Base – Hradby #2

Další způsob, jak se dostat na tyto hradby nejen z VC strany. Nejprve se dostaňte na „zahrádku“ (zmiňováno níže). Běžte ke keři (screen1), vlezte do něj (screen2) a vyskočte. Poté zbraní zamiřte ven z mapy (screen3) – je to snadnější a neshodí vás to. Přeskočte první překážku, jakmile se vám to povede, vylezte na ni (screen4) a skočte na další a je to (screen5). Pak už můžete skočit na zmiňované hradby (screen6)


Screen 1 & 2:
     

Screen 3 & 4:
     

Screen 5 & 6:
     

Trik a screeny by: cross
NVA Base – Hradby

Tenhle trik je i ve VC1, ale s tím rozdílem, že tam potřebujete ještě asistenta. Tady to zvládnete sami. Nejprve vyskočte na „zahrádku“ přes malý kopeček (screen1). Poté se otočte doprava a vyskočte na malou zídku – natočte se po jejím směru (screen2). Rozběhněte se a přibližně v místě zlomu (screen3) vyskočte – můžete se i přitom dívat „na nohy“, je to jednodušší. Pak je nutné vyskočit ještě na jednu překážku. Musíte to zkoušet do té doby, než se vám ji podaří zdolat. Jakmile se tam dostanete, máte výhled na obě strany (screen 4 a screen 5).


Screen 1 & 2:
     

Screen 3 & 4:
     

Screen 5:

Trik a screeny by: cross
Waterstation - Panely

Tohle je příklad, jak se dostat na panely (screen1) v této mapě. U vybrané hromady např. zaparkujte Jeep (screen2). Vyskočte na kapotu (screen3) a následně na panel, kde si můžete hezky kempnout (screen4).


Screen 1 & 2:
     

Screen 3 & 4:
     

Trik a screeny by: cross
Jak se dostat na Waterstationu za plot #2

Způsob je zcela shodný s prvním, akorát je to na druhém konci mapy (screen 1). Opět si vemte Jeep a dojeďte na ono místo (screen 2). Projeďte keřem (screen 3) a jste tam (screen 4).


Screen 1 & 2:
     

Screen 3 & 4:
     

Trik a screeny by: cross
Jak se dostat na Waterstationu za plot

Waterstation patří mezi nejhranější multiplayerovou mapu Vietocngu 2. Pokud mapu pořádně prozkoumáte, zjistíte, že se dá dostat za plot, který Vás na mapě prosotrově poněkud omezuje. Pěšky to ale nezkoušejte, nasedněte třeba do jeepu nebo do tanku a hurá na to. Souřadnice, kde se tak dá učinit, jsou 5.1/55.7. Pro lepší pochopení se mrkněte na screeny níže přiložené. (THX Wade za screeny)

Tudy vyjedete s autem za plot:
     

A tady už můžete sledovat, třeba přes dragunova, Vaše nepřátele a střílet po nich :o) :